Ugrás a tartalomra

Bőrgyógyász szakorvos

Pályázat időtartamának kezdete
Pályázat időtartamának vége

BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN VÁRMEGYEI KÖZPONTI KÓRHÁZ ÉS EGYETEMI OKTATÓKÓRHÁZ
Semmelweis Tagkórház - Rendelőintézet
pályázatot hirdet Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.) keretében
bőrgyógyász szakorvos
Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Járóbeteg-ellátás keretében bőrgyógyászati betegek ellátása: anyajegyek, bőrdaganatok szűrése, fényvédelemmel kapcsolatos tanácsadás, allergiás, gyulladásos betegségek kivizsgálása, kezelése, krónikus bőrbetegségek kezelése, gondozása, lábszárfekélyben szenvedő betegek sebellátása, kötszerek felírása, kryotherápia, fertőző bőrbetegségek ellátása.

Betöltendő állás szakmacsoportja: egészségügy

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Miskolc

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: érvényes működési nyilvántartásba vételt igazoló dokumentum másolata.

A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a B.A.Z. Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház HR Igazgatóság címére történő megküldésével (3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 72-76.). Kérjük a borítékon feltüntetni az azonosító számot: 738/2024HR, valamint a munkakör megnevezését: bőrgyógyász szakorvos.

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

  • 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Orvostudomány, bőrgyógyászat szakvizsga

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • motivációs levél
  • részletes szakmai önéletrajz
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.06.16. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: Az ME-03-01 Emberi Erőforrás Gazdálkodás minőségügyi dokumentum alapján történik.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.06.24. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: B-A-Z Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház honlapja és faliújságja, OKFŐ állásportálja

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.07.01.

Publikálás tervezett időpontja: 2024.03.16.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.