Ugrás a tartalomra

Osztályos orvos - KRÓNIKUS BELGYÓGYÁSZATI OSZTÁLY

Pályázat időtartamának kezdete
Pályázat időtartamának vége

II. Rákóczi Ferenc Tagkórház - Krónikus Belgyógyászati Osztály pályázatot hirdet Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.) keretében
osztályos orvos
Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A Krónikus Belgyógyászati Osztályon osztályos orvosi feladatok ellátása. Az osztályon fekvő betegek túlnyomó része idős, krónikus belgyógyászati, vagy ideggyógyászati, sebészeti, traumatológiai páciens, aki fokozott mértékű ápolást, illetve felügyeletet is igényel.

Betöltendő állás szakmacsoportja: egészségügy

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Szikszó

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: érvényes működési nyilvántartásba vételt igazoló dokumentum másolata.

A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a B.A.Z. Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház HR Igazgatóság címére történő megküldésével (3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 72-76.). Kérjük a borítékon feltüntetni az azonosító számot: 598/2024HR, valamint a munkakör megnevezését: osztályos orvos.

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

  • 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egészségügy, tovább nem bontható, általános orvosi diploma

 Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés:

  • 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egészségügy, tovább nem bontható, belgyógyászat, vagy neurológia, vagy sebészet, vagy traumatológia szakképesítés

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

Egyéb pályázati előnyök:

  • belgyógyászati, vagy neurológiai, vagy sebészeti, vagy traumatológiai gyakorlat

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.08.31. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: Az ME-03-01 Emberi Erőforrás Gazdálkodás minőségügyi dokumentum alapján történik.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.09.10. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: B-A-Z Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház honlapja és faliújságja, OKFŐ állásportálja

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.09.16.

Publikálás tervezett időpontja: 2024.03.01.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.