Dr. Szőts Noémi

Az alábbi információk normál működési rend esetén helyesek. Az aktuális rendkívüli ellátási rend megtekintéséhez kattintson ide.

Dr. Szőts Noémi

Rezidens
Szakképesítés:
általános orvos
Információ:

Dr. Szőts Noémi vagyok. 1993-ban születtem, Brassóban nőttem fel. 2018 nyarán végeztem a Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetemen.  Egyetemi éveim alatt többször volt lehetőségem ösztöndíj keretén belül úgy Magyarországon, mint Olaszországban tanulni. Mivel nőként mindig is tisztában szerettem volna lenni testünk rejtelmeivel, és kézügyességemet is szerettem volna a munkám során kamatoztatni, döntöttem úgy, hogy szülész-nőgyógyász rezidens orvosként a B.A.Z. Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórházban kezdem el képzésem. Lelkesedésem azóta sem lankadt.