Dr. Csabai Tamás

Az alábbi információk normál működési rend esetén helyesek. Az aktuális rendkívüli ellátási rend megtekintéséhez kattintson ide.

Dr. Csabai Tamás

Adjunktus
Szakképesítés:
szülészet-nőgyógyászat
Információ:

Dr. Csabai Tamás általános orvosi diplomáját 2010-ben szerezte Debreceni Egyetemen. 2010-től MISEK szülészetén dolgozott. 2015-ben szülészet-nőgyógyászati szakvizsgát tett, majd 2016 februárjától kórházunk Szülészeti osztályán dolgozik. Ultrahangos licencvizsgát tett. Több hazai kongresszuson tartott előadást, illetve külföldi tanulmányutakon vett részt, főleg laparoscopos műtéttechnikai témakörben. Németországi továbbképzéseit követően osztályunkon ismét bevezette a total laparoscopos hysterectomia műtéti eljárását. Az onkológiai betegek koordinálásának egyik felelőse, több ambulancián is végzi feladatát.